Akdoğan’dan Bayanlara Sürpriz Kutlama — Niğde Belediyesi

Akdoğan’dan Bayanlara Sürpriz Kutlama

Akdoğan’dan Bayanlara Sürpriz Kutlama

Başkan Akdoğan ‘’Yaşamımızın her alanında bizleri onurlandıran kadınlarımız her zaman baştacımız olmuştur’’

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan bu yıl da  8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü unutmadı. Akdoğan, ilk olarak Şehit Ömer Halisdemir Meydanı’nda bayanların ve sonrasında Niğde Belediyesi ile kamu kurumlarında çalışan bayan personelin 8 Mart Kadınlar Günü’nü kutlayarak hediye sundu.

Belediye Başkanı Faruk Akdoğan Kadınlar Günü kutlamasının ilkini Şehit Ömer Halisdemir Meydanı’nda gerçekleştirdi. Akdoğan meydana kurulan masa üzerinde sıralanan onlarca hediyeyi meydandan geçen kadınlara hediye ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Günlerini kutladı.

VALİLİK ve BELEDİYE’DE KUTLAMA

Şehit Ömer Halisdemir Meydanı’ndan sonra Niğde Belediyesi bayan personeliyle Belediye Meclis Salonu’nda buluşan Akdoğan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün tarihçesinden bahsederken kadınların bir gün değil hergün hatırlanması gerektiğini ifade etti. Başkan Akdoğan, ‘’Yaşamımızın her alanında bizleri onurlandıran kadınlarımız her baştacımız olmuştur. Sadece Kadınlar Günü’nde değil yılın her gününde, her anında kadınlarımızı hatırlamamız gerekmektedir. Bizler kadınlarımıza ne kadar çok fırsat sunarsak toplum olarak da o kadar güçleniriz.  Çünkü toplumumuz güçlendikçe ülkemiz de güçlenecektir. Bizler göreve geldiğimiz günden bu yana kadınlarımızla ilgili birçok çalışmaya imza attık atmaya da devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle doğumdan ölüme kadar her anımızda bizim yanımızda olan, yüreklerindeki sevgiyi karşılıksız olarak veren siz fedakar kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum’’ dedi.

Başkan Akdoğan’ın bu jesti karşısında çok mutlu olduklarını belirten personeller Akdoğan’a teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Belediye Başkanı Akdoğan ayrıca kamu kurumlarına geçerek birimleri tek tek dolaştı ve bayanlara hediye sunarken Kadınlar günlerini de kutladı.

Video

Fotoğraflar