Kar Ekipleri Şehrin Dört Bir Yanında — Niğde Belediyesi

Kar Ekipleri Şehrin Dört Bir Yanında

Kar Ekipleri Şehrin Dört Bir Yanında
Niğde Belediyesi Temizlik İşleri ve Fen İşleri Müdürlüğü personeli karla mücadele çalışmalarına şehir genelinde hızlı ve etkin bir şekilde devam ediyor. Ekipler öğrencilerin kardan ve buzdan etkilenmemesi için okul bahçelerinde de çalışmayı sürdürüyor.
 
Karla mücadele çalışmalarını Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler sürdürürken Temizlik İşleri personeli de çalışmalara ortak oldu. Çok sayıda kar küreme aracı ve tuzlama araçlarıyla çalışmalarına devam eden ekipler ana yolları temizlerken vatandaşın ulaşımını kolaylaştırmak adına ara sokaklarda da çalışmalar yapıyor.
 
24 SAAT HİZMET
 
Niğde Belediyesi kar ve buzlanma için son teknolojiyle donatılmış tuzlama ve kar küreme aracı kullanırken, yaşanabilecek olumsuzluklar için karla mücadele ekipleri 24 saat hazır bekliyor.
 
Ana caddeler ve ara sokaklarda biriken kar ve buzlanma ekiplerin özverili çalışması sayesinde önleniyor.
 
3 vardiya olarak günün 24 saati kar küreme ve tuzlama çalışması yapan ekipler diğer yandan da ATV aracıyla kaldırım ve ara sokaklara solüsyon atarak olası kazaları önlüyor.
 
ÇALIŞMALAR OKUL BAHÇESİNDE DE SÜRÜYOR
 
Yoğun kar yağışı ve ardından oluşan buzlanma hayatı olumsuz yönde etkilerken Niğde Belediyesi okul bahçelerinde de kar küreme ve tuzlama çalışması yapıyor.

Video