a
444 51 01
Çağrı Merkezi
Share
Başkan Özkan Esnaf Odalarını Ziyaret Etti

 

Başkan Özkan Esnaf Odalarını Ziyaret Etti


Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan geçtiğimiz günlerde gerçekleşen esnaf odaları seçimlerinde göreve gelen başkan ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

 

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan kongreleri tamamlanan esnaf odalarını ziyaret ederek, oda başkanları ve yönetimlerine hayırlı olsun temennisinde bulundu.

 

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan esnaf odaları ziyaretleri kapsamında Elektrikçiler Odası Başkanı Ümit Yörükoğlu, Demirciler Odası Başkanı Turgut Taygur, Berberler Odası Başkanı Ahmet Sinan Bircan, Kasaplar Odası Başkanı Murat Yenel ve Bakkallar Odası Başkanı Şinasi Göktepe’yi ziyaret etti. Oda başkanları ve yönetimi tarafından karşılanan Başkan Özkan hayırlı olsun temennilerini iletti.

 

Belediye Başkanı Özkan; “Esnafımızın sıkıntılarına ve sorunlarına gerek meslek odalarımız gerekse bizler elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen ve seçilerek göreve gelen oda başkanlarımızı ve yönetim kurulu üyelerimizi tebrik ediyor, esnafımıza verdikleri emeklerden ve desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren oda başkanları da Belediye Başkanı Rifat Özkan’a teşekkürlerini iletti.