a
444 51 01
Çağrı Merkezi
Share
Başkan Özkan Orucunu Yer Sofrasında Açtı

 

Başkan Özkan Orucunu Yer Sofrasında Açtı

 

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan yaptığı çat kapı hane ziyaretlerinde vatandaşın evine misafir olarak ev halkıyla birlikte iftar açtı.

 

Belediye Başkanı Rifat Özkan halkın içinde olması ve halkın sorunlarıyla bizzat ilgilenmesiyle vatandaşın gönlünde taht kuruyor. Ramazan ayı münasebetiyle hane ziyaretlerini sıklaştıran Başkan Özkan ziyaret ettiği evde ev halkıyla birlikte iftar açtı. Eşi Münevver Özkan Hanımefendinin de katıldığı hane ziyareti samimi bir atmosferde gerçekleşti.

 

Ramazan ayının birlik, beraberlik ve dayanışma ayı olduğuna vurgu yapan Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan; “Ramazan ayını dolu dolu geçirmenin mutluluğu var içimizde. Bugün bir ailemizi ziyaretimizde davetlerini geri çevirmedik. Eşim Münevver Özkan ile vatandaşlarımızın evinde iftar yaparak dua ettik. Allah gönlü güzel hemşerilerimize bol bereketli rızıklar nasip etsin” dedi.

 

Evlerini ziyaret ederek kendileri ile birlikte iftar açan Başkan Özkan’a göstermiş olduğu hassasiyeti için teşekkür eden ev halkı; “Başkanımız, mübarek Ramazan ayında bizleri ziyaret ederek onurlandırdı. Her zaman vatandaşlarla birlikte olan, onlarla sohbet edip dertlerini dinleyen başkanımızın, bu akşam da bizim evimizi ziyaret etmesi, bizi ziyadesiyle mutlu etti. Kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.