a
444 51 01
Çağrı Merkezi
Share
Niğde Belediyesi’nde Canlı Destek Dönemi

 

Niğde Belediyesi’nde Canlı Destek Dönemi

 

Hizmet kalitesini teknolojik gelişmelerle destekleyen Niğde Belediyesi, vatandaşlardan gelen talep ve öneriler ile tespit edilen sorunları artık Canlı Destek uygulaması ile birebir, daha hızlı ve pratik olarak yanıtlayacak.

 

Vatandaşların bilgi alabilmesi, talep ve sorunlarının çözüme kavuşturulması için Whatsapp hattından hizmet veren Niğde Belediyesi, son olarak WEB sitesi üzerinden canlı destek bağlantısını da ekledi.

 

Vatandaşlarla iletişim kanalları arasına Whatsapp uygulamasını katan Niğde Belediyesi WEB sitesi üzerinden Canlı Destek Hattını hizmete açtı. Belediyenin WEB sitesinin ana sayfasında ekrana gelen pencereyle vatandaşlar görevli personelden anında bilgi ve yardım alabiliyor.

 

Belediye'nin herkes için daha ulaşılabilir olması amacıyla çalıştıklarını belirten Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan; “Teknoloji hem bizim vatandaşlarımıza hem de vatandaşlarımızın Niğde Belediyesi'ne en kısa yoldan ulaşmasını sağlıyor. Vatandaşlarımıza daha hızlı ve etkin hizmet sunmak için kullanıma açtığımız Canlı Destek Uygulaması sayesinde, hem yurttaşlarımızla daha kolay iletişim kuracağız hem de talep ve önerileri en kolay yoldan çözüme kavuşturacağız” dedi.