a
444 51 01
Çağrı Merkezi
Share
Başkan Özkan’dan Karne Alan Öğrencilere Ziyaret

 

Başkan Özkan’dan Karne Alan Öğrencilere Ziyaret

 

“Çevre bilinci ile temelden büyüyen minik yavrularımıza atık pil kampanyamıza vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum”

 

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan belediye tarafından okullarda düzenlenen atık pil kampanyası için okulları ziyaret ederek öğrencilere hediyelerini verdi.

 

Belediye Başkanı Rifat Özkan yoğun çalışma temposuna rağmen okulları da ziyaret ederek hem atık pil kampanyasına verdiği desteklerden dolayı öğrencilere teşekkür etti hem de karne heyecanlarına ortak olarak verimli bir yaz tatili geçirmelerini diledi. Başkan Özkan’a okul ziyaretinde AK Parti Milletvekili adayları Sedat Çağlar ve Selim Gültekin de eşlik etti.

 

Ziyaret ettiği okullarda öğrencilerin de yoğun ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanı Rifat Özkan öğrencilere hediyelerini vererek onların da ısrarı üzerine fotoğraf çektirdi. Belediye Başkanı Özkan; “Çevre bilinci ile temelden büyüyen minik yavrularımıza kampanyamıza vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Yoğun bir eğitim öğretim döneminin ardından yaz tatiline kavuşmanın heyecanı içerisinde olan öğrencilerimiz elbette tatilde dinlenirken öğrenmeleri ve eğlenmeler gerekir. Tüm çocuklarımızı belediyemizin yaz okuluna davet ediyorum. Bu vesile ile bugün karne alan geleceğimizin teminatı tüm öğrencilerimize, fedakar velilerimize, özverili öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum” dedi.