a
444 51 01
Çağrı Merkezi
Share
“Niğde’mizi daha ileriye taşımak için en iyisini yapacağız”

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan yaptığı açıklamada 2018 yılının, tüm insanlığa hayırlara vesile olmasını dileyerek, 2018’de Niğde için daha büyük ve etkin projeler hazırladıklarını belirtti.


Belediye Başkanı Rifat Özkan; “Yeni hizmetler ve projelerin hayata geçeceği 2018 yılında Niğde için daha çok çalışacağız. Niğde Belediye Başkanlığı olarak Niğde’nin gelişmesi ve kalkınması adına, vatandaşımızın hizmetinde olmak için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışacağımızı belirtmek isterim. Bizler bu makamlara hizmet etmek için talip olduk. Tüm kurumlarda olduğu gibi belediyelerimizin gerçek sahibi vatandaşımızdır. Halkımızın memnuniyetini sağlayacak, kaliteli hizmet ve proje üretmek öncelikli hedefimizdir. Bunun için tüm imkanlarımızı ve kaynaklarımızı; adil, etkili ve verimli kullanmaya gayret edeceğiz. 2018 yılının ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlı bir yıl olmasını diliyor; ülkemizde ve yeryüzünde sevgiye, dostluğa, birlik, beraberlik ve dayanışmaya vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

 

Başta Cumhurbaşkanımız Satın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bizi bu kıymetli göreve layık gören vatandaşlarımızı mahcup etmemek, Niğde’mizi daha ileriye taşımak için en iyisini yapacağız. Cenab-ı Allah içimizde ki hizmet aşkını uygulamayı bizlere nasip etsin inşallah. Ben bu duygu ve düşüncelerle 2018 yılının bereketli ve huzurlu, sağlık, afiyet ve mutluluk içinde geçmesini diliyorum” dedi.