a
444 51 01
Çağrı Merkezi
Share
Yüzme Kursu Açıldı

 

Yüzme Kursu Açıldı

 

Niğde Belediyesi’nin çocukların yaz tatillerini verimli geçirmeleri için düzenlediği yaz spor okullarında yüzme branşı açıldı.

 

Özellikle yaz tatilinde öğrencileri spora alıştırmak adına düzenlenen yaz spor okulları çocukların ve gençlerin yoğun ilgisini görüyor.

 

Belediye Başkanı Rifat Özkan Niğde Belediyesi’ne ait Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’na giderek kursa başlayan çocuklarla bir araya geldi. Kursiyerlere yüzme bonesi ve gözlük hediye eden Başkan Özkan çocukların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Öğrencilerin yaz tatillerini hem eğlenerek geçirmeleri için hem de spor alışkanlığı kazanmaları açısından bu tür faaliyetlere önem verdiklerini vurgulayan Belediye Başkanı Özkan; “Niğde Belediyesi olarak yediden yetmişe her alanda halkımızın refahına yönelik hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Yaz Spor Okullarımız kapsamında açtığımız yüzme kursumuzu ziyaret ederek öğrencilerimize kurs esnasında kullanmak üzere bone ve gözlük hediye ettik. Çocuklarını kursa getiren ailelerle sohbet ederek taleplerini dinledik” dedi.