a
444 51 01
Çağrı Merkezi
Share
Başkan Özkan Her Zaman Vatandaşı Dinliyor

 

Başkan Özkan Her Zaman Vatandaşı Dinliyor

 

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan toplumun her kesimiyle sık sık bir araya geliyor onların dertlerini sorunlarını dinleyip anında çözüme kavuşturuyor.

 

Bir yandan rutin belediyecilik çalışmalarıyla kamuoyunun takdirini toplayan Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan diğer yandan vatandaş ve esnafla iç içe olarak talepleri de ilk ağızdan dinliyor. Başkan Rifat Özkan mesai mefhumu gözetmeden sabahın erken saatlerinde ve akşam vakitlerinde hemşehrileriyle bir araya geliyor.

 

Halkın ve esnafın özellikle belediye hizmetlerine yönelik olan görüşlerine önem verdiklerini ifade eden Başkan Özkan belediye hizmetlerini vatandaşın isteklerine göre şehre sunuyor. Birlikte Çalışacağız, Birlikte Başaracağız diyen Belediye Başkanı Rifat Özkan; “Vatandaşlarımızın istek, talep ve şikayetlerini dinliyoruz. Bu ziyaretlerimizde sıcak ve samimi ortamlarda vatandaşlarımızla hasbıhal etmenin mutluluğunu yaşıyoruz”dedi.

 

Kapımız da gönlümüz de size her zaman açık’ vurgusu yapan Başkan Özkan, gittiği her yerde büyük sevgiyle karşılanıyor. Başkan Özkan’ın ziyaret ettiği esnaf ise; “Belediye başkanımız Rifat Özkan’ı çok sık görüyoruz, kolay ulaşıyoruz ve her türlü sıkıntımızı hiçbir aracı olmadan doğrudan kendisine iletebiliyoruz. Sunduğu hizmetlerden de oldukça memnunuz. Bunun böyle devam etmesi için gelecek dönemde de Başkanımız Sayın Rifat Özkan’ı belediye başkanı olarak görmek istiyoruz ve destekliyoruz” sözleriyle düşüncelerini dile getirdi.