a
444 51 01
Çağrı Merkezi
Share
Kulüp Başkanı Kaya’dan Başkan Özkan’a Teşekkür

 

Kulüp Başkanı Kaya’dan Başkan Özkan’a Teşekkür

 

Niğde Belediyesi ve Niğde Off Road Kulübünün ortaklaşa düzenlediği 2. Off Road yarışları için verdiği destekten dolayı kulüp başkanı Ümit Kaya Belediye Başkanı Rifat Özkan’a teşekkür etti.

 

Türkiye’nin farklı illerinden gelen onlarca farklı yarışçının katıldığı Off Road yarışları Niğdelilerin yoğun ilgisini gördü. Bu konuda Niğde Off Road Kulüp Başkanı Ümit Kaya verdiği röporatjda duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Niğde Off Road Kulüp Başkanı Ümit Kaya; “Bu yılki etkinliklerimizde Niğde Belediyesi yüzde seksen desteğini verdi. Rifat Başkanım özveriyle bu işin içine girmek istedi ve girdik. Başkanım sayesinde başardık ve başkanım bu tür etkinliklere destek veriyor her zaman sporcunun yanında olduğunu bildiğimiz için bizde dışardan gelen misafirlerimizi rahatça çağırabildik. Geldiler yarıştılar ve çok memnun kaldılar giderken teşekkür ettiler bizde de başkanımıza da. Yarışmaya 35 ilden yaklaşık 50 araç katıldı. Farklı illerden dereceye girenlerimiz vardı. Başkanım sayın vali beyle pistimizin açılışını yaptılar akşam da kupa töreni düzenledik” dedi.

 

Off Road Kulübü Başkanı Ümit Kaya; “Geçen seneki yarışımız biraz zayıf kalmıştı ama bu yıl katılım çok yüksekti. İnsanlar bu işi daha da ileriye götürme açısından bize destek veriyor halkta bu işi istiyor. Sağ olsun belediye başkanımız bu konuda çok duyarlı bize gereken yardımı ve desteği veriyor. O yüzden sporcularımızı rahatça çağırabiliyoruz geldiklerinde misafir etmeyi hiçbir sıkıntı yaşamadan Rifat Başkanım sayesinde yapıyoruz” diye konuştu.