a
444 51 01
Çağrı Merkezi
Share
Çocuklardan Belediye Başkanı Rifat Özkan’a Sevgi Seli

 

Çocuklardan Belediye Başkanı Rifat Özkan’a Sevgi Seli

 

Belediye Başkanı Rifat Özkan ziyaret ettiği her yerde çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan gerçekleştirdiği ziyaretlerde, sokak, cadde, yaz kuran kursu ve okullarda çocuklarla sohbet etmeyi de ihmal etmiyor.

 

Sürekli halkın arasında olmayı tercih eden Başkan Özkan, gerek gerçekleştirdiği ziyaretlerde, gerekse vatandaşlarla karşılaştığı her ortamda selamlaşıp sohbet ederken yanlarındaki çocuklarla da yakından ilgileniyor.

Halkın içinde olması nedeniyle çocuklarında sevgisini kazanan ve çocuklara her zaman vakit ayırmak gerektiğini söyleyen Başkan Özkan, “Hizmetlerimizin temelinde geleceğimiz olan çocuklarımız var. Gerek Belediye Başkan yardımcılığım zamanında gerekse göreve geldiğim belediye başkanlığı günden beri gece gündüz demeden Niğde’mizin dört bir köşesine hizmet ulaştırma gayreti içindeyiz. Her gittiğimiz yerde çocuklarımızın isteklerini de göz önüne aldık” diye konuştu.

 

Çocukların kendisine olan ilgisini karşılıksız bırakmayan Belediye Başkanı Rifat Özkan çocuklarla tek tek ilgilenerek istekleri üzerine fotoğraf çektirdi. Çocukların Belediye Başkanı Rifat Özkan’ı görür görmez üzerine atılarak “Başkan Dede” demeleri de objektiflere yansıdı.