a
444 51 01
Çağrı Merkezi
Share
Başkan Özkan Güne Esnaf Ziyaretiyle Başladı

 

Başkan Özkan Güne Esnaf Ziyaretiyle Başladı

 

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan Uzun Sokak’ta esnaf gezisi yaparak esnafın talep ve isteklerini dinleyerek hayırlı işler diledi.

 

Her hafta farklı mahallelerde kurulan hizmet çadırında vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Rifat Özkan şehir içindeki esnafları da ziyaret etmeyi ihmal etmiyor. Yaptığı esnaf ziyaretlerinde vatandaşın talep ve isteklerini dinleyen Başkan Özkan sorunların çözümü için anında ilgili birimlere talimat veriyor.


Her fırsatta vatandaşla iç içe olan ve “Vatandaşımızın hizmetkarıyız” diyen Belediye Başkanı Rifat Özkan; “Makamda oturarak vakit geçirmek yerine vatandaşlarımızla bir araya gelmeyi daha çok önemsiyoruz. Her gün farklı caddeleri ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarımızın beklenti, isteklerini dinliyoruz ve onların taleplerine göre hizmet üreterek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Esnaf ve vatandaşımızın ne ihtiyacı varsa imkanlar ölçüsünde en iyisini yapmaya devam edeceğiz. Yaptığımız çalışmalarla da şehrimiz Türkiye’de adından söz ettiren bir şehir haline geldi” dedi.