a
444 51 01
Çağrı Merkezi
Share
Muhtar Güney’den Başkan Rifat Özkan’a Teşekkür

 

Muhtar Güney’den Başkan Rifat Özkan’a Teşekkür

 

Kumluca Mahallesi Muhtarı Bilgehan Güney Belediye Başkanı Rifat Özkan’ın göreve geldiği günden bu yana Kumluca mahallesinin eksiklerinin bir bir giderildiğini söyledi.

 

“Kumluca mahalle muhtarı olarak şahsım ve Kumluca sakinleri adına Sayın Belediye Başkanımız Rifat Özkan başkanıma çok teşekkür ediyorum” diyen Muhtar Bilgehan Güney; “Sayın Belediye Başkanımız Rifat Özkan 10 ay önce Niğde Belediye Başkanlık makamına oturduktan sonra bizde Kumluca mahallesinin içme su şebekeleri bundan 40 sene önce döşenmiş asbestli su boruları vardı ve biz bu konuyu sayın belediye başkanımıza arz ettik. Başkanım hemen çalışma programına alacağını söyledi ve sözünü tuttu. Akabinde alt yapı bittikten sonra çok güzel bir asfalt çalışması yapıldı, asfalt çalışması bittikten sonra mahalle arasında yine şuan görüldüğü gibi kilitli parke çalışmaları sürüyor. Belediyecilik konusunda tecrübesi, deneyimi ve bilgi birikimiyle şehrimize kısa sürede büyük hizmetler yapmıştır. Kendisine teşekkür ediyorum. Yıllardır Niğde insanıyla esnaflık hayatı zamanından beri birebir ilişkileri olan yıllarca siyaset yapmış bir tecrübenin Niğde Belediye Başkanı olarak hizmet vermesi bizleri memnun etmektedir” dedi.

 

“Kumluca Mahallesi Muhtarından Rifat Özkan’a tam destek”

 

Kumluca Mahallesi Muhtarı Bilgehan Güney; “Gerçekten samimi söylüyorum şuanki almış olduğumuz hizmetlerden çok memnunum ve bu hizmetlerden dolayı vatandaşta çok memnun. Allah nasip ederse bu saatten sonra Kumluca’da yapılacak fazla bir iş kalmadı ama ufak tefek olsa da sağolsun Sayın Belediye Başkanımızın yapacaklarına eminim ve inanıyorum. Bizde Kumluca mahalle muhtarı ve Kumluca sakinleri olarak üstüne basa basa söylemek istiyorum. Allah nasip ederse inşallah görevinde başarılı olur ve olacağına inanıyorum. Allah’ım inşallah sağlık sıhhat verir. 2019 yerel seçimlerinde de kısmet olurda inşallah Rifat Başkanımız belediye başkanlığına aday olur ise ki olmasını istiyoruz. Kumluca Mahalle Muhtarı ve Kumluca sakinleri olarak Allah nasip ederse tam desteğimizi vereceğiz” dedi.