a
444 51 01
Çağrı Merkezi
Share
Marangozlar Odasından Teşekkür

 

Marangozlar Odasından Teşekkür


Niğde Marangozlar, Hızarcılar, Sıvacılar ve Boyacılar Oda Başkanı Mustafa Yıldırım, talepleri doğrultusunda eski sanayi bölgesine yapılan lavabo ve asfalt seriminden dolayı Başkan Özkan’a teşekkür etti.


Her zaman vatandaşı dinleyen, sorunları yerinde tespit ederek anında çözüme kavuşturan Belediye Başkanı Rifat Özkan bu konuda Niğde halkının takdirini topladı. Sanayi ziyareti sırasında sanayi esnafının sorunlarını dinleyen Belediye Başkanı Rifat Özkan ihtiyaç olan lavabo ve asfalt çalışmaları için anında ilgili birimlere talimat verdi. Yoğun tempoyla çalışmalara başlayan ekipler kısa sürede hizmeti tamamlayarak sanayi esnafına sundu.

 

Marangozlar, Hızarcılar, Sıvacılar ve Boyacılar Odası Başkanı Mustafa Yıldırım çalışmalardan ve yakın ilgisinden dolayı Belediye Başkanı Özkan’a teşekkür etti.

 

Başkan Yıldırım; “Bizim lavabo sorunumuz vardı. Sanayimizin içerisinde atıl görünen yerlerimiz vardı. Bununla ilgili Sayın Belediye Başkanımız birebir temasta bulundu ve çok kısa bir zamanda bizlere ekibi göndereceğini söyledi. Ve sanayimizin büyük eksiği olan lavabomuz yapıldı, asfaltımız atıldı. Odamızın ön kısmı ve sanayi çevremiz çok güzel oldu. Yapılan hizmetler için Başkanıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım” dedi.