a
444 51 01
Çağrı Merkezi
Share
Belediye Başkanlığı Koltuğuna Nisanur Kılavuz Oturdu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramı dolayısıyla Niğde belediye Başkanlığı koltuğuna Nezihe ve Tahsin Kitapçı İlkokulu 4 A sınıfı öğrencisi Nisanur Kılavuz oturdu.

 

Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarette Nezihe ve Tahsin Kitapçı İlkokulu Müdürü Necmettin Yıldız, öğretmen ve öğrenciler yer aldı.

 

Belediye Başkanlığı koltuğuna oturmanın heyecanını yaşayan Nisanur Kılavuz talimatlarını sıraladı. Minik başkanın ilk talimatı Niğde’de daha çok millet bahçelerinin yapılması oldu.

 

Şehrin tanıtımı ve şehrin planlanması için de talimatlar veren Minik Başkan Kılavuz valilik makamından gelen telefon üzerine ilimiz Valisinin verdiği talimatları da Belediye Başkan Yardımcısına iletti. Kendi okulu olan Nezihe ve Tahsin Kitapçı okul bahçesinin ve okulun çevre düzenlemesiyle ilgili eksiklerini de söyleyen minik başkan Nisanur Kılavuz talimatlarıyla ilgili birim müdürlerini de çağırdı.

 

Ziyaretlerinden dolayı minik öğrencilere ve okul müdürüne teşekkürlerini ileten Belediye Başkanı Emrah Özdemir; “Bütün imkanlarımızı çocuklarımızın daha mutlu, daha müferreh, daha yaşanabilir şartlarda yaşayacağı bir Niğde oluşturmak için seferber edeceğiz. Bu konuda siz gençlerimize de iş düşüyor. Çünkü geleceğimiz sizlere emanet” dedi.

 

Belediye Başkanı Özdemir ziyaretin ardından tüm çocukların Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayarak, günün anısına okul müdürüne, öğretmen ve öğrencilere hediyeler verdi.