a
444 51 01
Çağrı Merkezi
Share
Belediye Meclis Üyeleri Bir Arada İftar Yaptı

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde Belediyesi Meclis üyeleri ile iftar programında bir araya geldi.


Gönül köprülerini güçlendirerek hizmet yolunda emin adımlarla ilerleyen Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir Belediye Meclis Üyeleri ve aileleri ile iftar yaptı.

 

Niğde Kalesi Belediye Aile Çay Bahçesinde gerçekleşen iftar programına katılan meclis üyeleriyle iftar öncesi yakinen ilgilenen Belediye Başkanı Emrah Özdemir ve eşi Duygu Özdemir masaları tek tek ziyaret ederek meclis üyelerinin Ramazan ayını tebrik etti.

 

Belediye Başkanı Özdemir; “Bu mübarek ayda oluşturmuş olduğumuz iftar sofraları ile toplumun her kesimine ulaşarak, Ramazana ayını birlikte idrak etmenin sevinci ve mutluluğunu paylaşmanın gayreti içerisindeyiz. Bu kapsamda şehrimizi geleceğe taşıyan hizmetleri hayata geçirirken aldığımız kararların görüşüldüğü önemli karar organımız, belediye meclisimizi oluşturan meclis üyelerimiz ve aileleri ile iftar programında bir araya geldik. Davetimize katılarak bizleri onurlandıran meclis üyelerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 

 

Niğde Belediye Meclis üyelerine yönelik düzenlenen iftar programında meclis üyeleri Başkan Özdemir’e davetlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür etti.