a
444 51 01
Çağrı Merkezi
Share
Bakan Kurum’dan Başkan Özdemir’e Ziyaret
Niğde’ye, devam eden yatırımları ve gerçekleştirilmesi planlanan projeleri incelemek için gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Niğde Belediyesini ziyaret etti.

 

Niğde’de çeşitli programlar ve ziyaretler gerçekleştirmek için gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum bir dizi ziyaretin ardından Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir’i de makamında ziyaret ederek başarılı çalışmalarının devamını diledi.

 

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum devam eden belediye yatırımları ve belediye çalışmaları hakkında bilgi alarak gerçekleştirilecek projelerin 2023 vizyonunda tamamlanarak hizmete sunulacağının müjdesini verdi.

 

Niğde’ye gerçekleştirilecek yatırımlardan dolayı Bakan Kurum’a teşekkür eden Belediye Başkanı Emrah Özdemir; “İlimize gelerek birbirinden güzel müjdelerle bizleri ve hemşehrilerimizi mutlu eden Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a teşekkür ediyor çalışmalarında başarılarının devamını diliyorum. Devam eden projelerimizi inceleyerek gerçekleştirecekleri projeler hakkında bizlere samimi düşüncelerini aktaran bakanımıza şükranlarımızı sunuyor halkım ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Şehrimizin her gün daha iyiye gitmesi için özveri ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.