a
444 51 01
Çağrı Merkezi
Share
Başkan Özdemir Çalışmaları Yakından Takip Ediyor

 

 

 

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir şehir genelinde yapımı devam eden çalışmaları takip ederek bilgi aldı.

 

Daha modern ve yaşanabilir bir şehir oluşturmanın gayreti içerisinde belediye hizmetlerini kesintisiz devam ettiren Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, yapımı tamamlanan ve devam eden çalışmaları yakından takip ederek, birim müdürlerinden çalışmalar hakkında bilgi almaya özen gösteriyor.

 

Çalışmaları kapsamında Efendibey Mahallesi Kentsel Dönüşüm alanında incelemelerde bulunan Başkan Özdemir, Yeşilburç Caddesi İnönü Mahallesi kavşağına da geçerek Belediye Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmaları incelemede bulundu. Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürlerinin de yer aldığı incelemede Başkan Özdemir talimatlar vererek çalışmaların vatandaşın hizmetine hızlıca sunulması gerektiğini belirtti.

 

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir; “Şehrimizde hemşehrilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri programlı bir şekilde gerçekleştirmenin gayreti içerisindeyiz. Vatandaşlarımızın refahı ve daha yaşanabilir bir Niğde oluşturmak için ilimiz genelinde gerçekleşen belediye hizmetlerimizin takipçisiyiz” dedi.