a
444 51 01
Çağrı Merkezi
Share
Başkan Özdemir Basın Mensuplarıyla Kahvaltıda Buluştu
Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir şehirde faaliyet sürdüren basın mensuplarıyla bir araya gelerek belediye çalışmaları ve projeler hakkında açıklamalarda bulundu.

Başkan Özdemir sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen kahvaltıda basın mensupları ile sohbet etti ve gündemi değerlendirdi.

Belediye Başkanı Emrah Özdemir kahvaltıya katılan tüm basın mensupları ile tek tek ilgilendi, kahvaltı sonrasında da basın mensuplarının gündeme dair sorularını cevaplandırdı.

Göreve geldiği günden bu yana vaad ettiği birçok projeyi gerçekleştirdiğinin altını çizen Belediye Başkanı Özdemir yapılacak yatırımlar hakkında da detaylı açıklamalarda bulundu.

Niğde’nin önemli projelerinden olan arıtma tesisinin 2020 yılında faaliyete geçeceğini söyleyen Başkan Özdemir kale çevresinin rekreasyon çalışmalarının başladığını, nikahların Efendibey Kentsel Dönüşüm içerisinde yer alan Gençlik Merkezi’nde kıyılacağını bildirdi. 2020 yılında Niğde’de uluslararası festival yapılacağının da müjdesini veren Başkan Emrah Özdemir Niğde’nin sosyal açıdan hareketli bir şehir olacağını müjdeledi.

İstifa söylentilerine son noktayı koyan Belediye Başkanı Emrah Özdemir; “İstifa etme ihtimali yok. Başladığım bir işi yarı yolda bırakmam. Her işi başarıyla gerçekleştiririm. İnşallah Niğde Belediye Başkanlığını da en başarılı şekilde yapacağım. 5-10 yıl sonra yaptığımız işleri konuşacağımız günler gelecek inşallah. Hevesli, azimli, inançlı ve de hırslıyım. Hep birlikte daha iyi, daha gelişmiş bir Niğde için çalışmak istiyorum. Hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.