a
444 51 01
Çağrı Merkezi
Share
Şubat Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

 

 

Şubat Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

 

Niğde Belediyesi’nin Şubat ayı meclis toplantısı Belediye Başkanı Emrah Özdemir başkanlığında Belediye meclis salonunda gerçekleştirildi.

 

Yoklama ve bir önceki aya ait kararların tasvibinin ardından gündemle ilgili 22 madde karara bağlandı.

 

Belediye Meclis Toplantısında ilimiz 26 mahalle muhtarlarına bilgisayar ve yazıcı verilmesi ile ilgili Muhtarlar Derneği’nin talepleri üzerine mahalle muhtarlarına bilgisayar ve yazıcı alınmasına oy birliği ile kabul edildi.

 

Belediye Başkanı Emrah Özdemir’in geçtiğimiz günlerde açıkladığı kış aylarında su faturalarındaki yüzde 25’lik indirim teklifi oylandı. Abonelerin faturalarına yansıyacak olan yüzde 25’lik indirim teklifi tüm meclis üyelerinin ‘Evet’ oyu kullanmasıyla oy birliği ile kabul edildi. Niğde  Belediye Meclisi’nde alınan bu karar ile birlikte Şubat ve Mart ayında tahakkuk eden su faturalarına yüzde 25 oranında indirim uygulanacak.

Dilek ve temennilerin alınmasının ardından bir sonraki meclis toplantısının 4 Mart Çarşamba günü saat 15.00’da yapılması kararlaştırıldı.

 

Toplantı sonunda Başkan Emrah Özdemir; ”Van Bahçesaray’da  çığ düşmesi sonucu  hayatını kaybeden vatandaşlarımıza  Allah’tan rahmet ailelerine baş sağlığı diliyorum” dedi.