a
444 51 01
Çağrı Merkezi
Share
Belediye Meclisi 2019 Yılı Haziran Ayı Toplantı Gündemi (2.Birleşim)

Belediyemiz Meclisinin 2019 yılı toplantı döneminin Haziran/2019 toplantısının ikinci birleşimi 11 Haziran 2019 tarihine rastlayan Salı günü saat 14.00’de  Belediyemiz Meclis salonunda yapılacaktır. 

 

GÜNDEM :


1. Yoklama


2. Belediyemiz Meclisinin 2019 yılı toplantı döneminin, 10.06.2019 tarihli Haziran/2019 toplantısının birinci birleşiminde alınan kararlara ait karar özetinin okunup tasvibi.


3. İlimiz Hıdırlık Mahallesi, 3426 ada, 1 parsel üzerinde trafo alanı oluşturulması hususundaki imar komisyon raporunun müzakere ve karara bağlanması.


4. İlimiz Hıdırlık Mevkiinde 6 adet trafo alanı ayrılarak imar planlarına işlenmesi hususundaki imar komisyon raporunun müzakere ve karara bağlanması.


5. Belediyemiz Su ücretlerinde, dul ve yetim aylığı alanların indirimli faydalanmaları hususundaki Plan ve Bütçe Komisyon raporunun müzakere ve karara bağlanması.


6. Belediyemize ait yarı olimpik yüzme havuzunda, kadınlar yaşam ve spor merkezinde ve Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksinde uygulanan ücret tarifelerinin tespiti hususundaki Plan ve Bütçe Komisyon raporunun müzakere ve karara bağlanması.


7. Belediyemize ait parklardaki kafeterya ve spor tesislerini çalıştırmak amacıyla işletme kurulması ile konuyla ilgili Belediye Başkanına yetki verilmesi hususunun müzakere ve karara bağlanması.


8. Mülkiyeti Belediyemize ait Nar sosyal tesisi ve mavi köşk düğün salonu fiyat tarifelerinin düzenlenmesi hususunun müzakere ve karara bağlanması.


9. Belediyemiz Başkan Yardımcılarının ödeneğinin müzakere ve karara bağlanması.


10. Dilek ve temenniler.


11. Kapanış.