a
444 51 01
Çağrı Merkezi
Share
Başkan Özdemir, İl Genel Meclisi Toplantısına Katıldı

 

 

Belediye Başkanı Emrah Özdemir, İl Genel Meclisi Toplantısına Katıldı


Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, İl Genel Meclisi Ekim ayı toplantısına katılarak, meclis üyeleri ile bir araya geldi.


Başkan Özdemir, İl Genel Meclisi’nin devam eden ekim ayı toplantılarına katılarak planlanan çalışmalarını anlattı ve istişare gerektiren konularda İl Genel Meclisi üyeleriyle sohbet etti.

 

İl Genel Meclisi Başkanı Bülent Küçüktuna başkanlığında yapılan ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Nebol’un da katıldığı toplantıda gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından kürsüye gelen Başkan Özdemir, devam eden ve planlan projeler hakkında bilgi verdi.

 

Başkan Özdemir konuşmasında, “Niğde İl Genel Meclisinin fedakar ve hummalı çalışmaları ile Türkiye’de en iyi özel idarelerden bir tanesi emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Niğde Belediyesi olarak Niğde’mizin menfaatine, hayrına olacak tüm işlerde il genel meclisi, özel idaresi ile ortak hareket etmeye hazırız. İl Genel Meclisimize çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Genel Meclisi Başkanı Bülent Küçüktuna ise Belediye Başkanı Emrah Özdemir’e Ekim ayı toplantısına katılarak, önemli bilgiler paylaşmasından ötürü teşekkür etti.