a
444 51 01
Çağrı Merkezi
Share
Başkan Özdemir’den Baba Ocağı Ziyaret

 

 

Başkan Özdemir’den Baba Ocağı Ziyaret

 

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir Karaatlı, Edikli ve Kiledere Kasabaları’nı Ziyarette Bulundu

 

Baba ocağı Karaatlı Meydanı’nda hemşehrileriyle bir araya gelen Başkan Özdemir sohbet ederek keyifli zaman geçirdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karaatlı Belediye Başkanı Emin Yılmaz, Başkan Özdemir’e teşekkür etti.  

 

Kendilerine gösterdiği misafirperverliğinden ötürü Başkan Yılmaz’a teşekkürlerini ileten Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ise; "Baba ocağı Karaatlı’dayız. Karaatlı Belediye Başkanımız Emin Yılmaz ile birlikte memleket havasının, suyunun, insanının samimiyetiyle demli çayından içtik, muhabbet ettik. Siz değerli hemşehrilerimizin duaları ve destekleri sayesinde Belediye Başkanı seçildim. Vermiş olduğunuz desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kapımız da gönlümüzde herkese daima açık" ifadelerini kullandı.

 

Memleket ziyaretinin ardından Edikli ve Kiledere Belediyelerini ziyaret eden Başkan Özdemir Edikli Belediye Başkanı Ercan Şayhan ve Kiledere Belediye Başkanı İsmail Tereci'yi makamlarında ziyeret etti. Başkan Özdemir; Hoş sohbetleri ve misafirperverlikleri için Ercan Şayhan ve İsmail Tereci’ye teşekkürlerini iletti.